Kilka słów o nas

Działamy jako przedszkole prywatne w Rybniku przy ul. Mikołowskiej 32. Do dyspozycji mamy 5 sal dla dzieci w różnym wieku, dostosowanych do zabawy i zajęć dydaktycznych, a liczne gry i zabawki stymulują harmonijny rozwój dzieci. Na placu zabaw przed przedszkolem dzieci mogą oddać się szaleństwom sprzyjającym rozwojowi ruchowemu. Do dyspozycji jest także mini figloraj, które nasze dzieci uwielbiają w szczególności.

Opieramy się na stałych zasadach, zapewniamy bezpieczeństwo oraz gwarantujemy indywidualne podejście. Nasze przedszkole posługuje się metodami Weroniki Sherbone założycielki Ruchu Rozwijającego, którego nazwa wyraża główną ideę: posługiwanie się ruchem jako narzędziem wspomagania rozwoju psychoruchowego dziecka i terapii zaburzeń tego rozwoju.

DLACZEGO WARTO Z NAMI?

Niepubliczne przedszkole Domino to miejsce, w którym Twoje dziecko będzie nawiązywało pierwsze przyjaźnie, zdobywało nowe umiejętności i nabywało wiedzę dlatego dołożymy wszelkich starań, aby kształtowanie wrażliwości moralnej u najmłodszych było skuteczne i przyjemne.

Zapewniamy:
• łagodne wprowadzenie dzieci w świat przedszkola,
• ciepłą domową atmosferę oraz troskliwą i profesjonalną opiekę,
• stymulowanie twórczej aktywności dziecka,
• wszechstronny rozwój społeczny, intelektualny i emocjonalny,
• spotkania z językiem angielskim,
• zajęcia rytmiczno – muzyczne,
• indywidualne podejście do każdego dziecka, odkrywanie talentów,
• bezstresową naukę samodzielności w zakresie samoobsługi,
• nabywanie pierwszych doświadczeń społecznych.

W Przedszkolu zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną, która wspomaga wszechstronny rozwój dziecka, prowadząc działania dydaktyczne, opiekuńcze oraz wychowawcze. Przedszkole czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 17:00.