Poznaj lepiej nasze przedszkole

Kilka słów o nas

Działamy jako przedszkole prywatne. Do dyspozycji mamy 5 sal dla dzieci w różnym wieku, dostosowanych do zabawy i zajęć dydaktycznych, a liczne gry i zabawki stymulują harmonijny rozwój dzieci. Na placu zabaw przed przedszkolem dzieci mogą oddać się szaleństwom sprzyjającym rozwojowi ruchowemu. Do dyspozycji jest także mini figloraj, które nasze dzieci uwielbiają w szczególności.

Zapewniamy:
• łagodne wprowadzenie dzieci w świat przedszkola,
• ciepłą domową atmosferę oraz troskliwą i profesjonalną opiekę,
• stymulowanie twórczej aktywności dziecka,
• wszechstronny rozwój społeczny, intelektualny i emocjonalny,
• spotkania z językiem angielskim,
• zajęcia rytmiczno – muzyczne,
• indywidualne podejście do każdego dziecka, odkrywanie talentów,
• bezstresową naukę samodzielności w zakresie samoobsługi,
• nabywanie pierwszych doświadczeń społecznych.

Przedszkole czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 6:30 do 16:00.

Nasza kadra opiekuńcza

W Przedszkolu zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną, która wspomaga wszechstronny rozwój dziecka, prowadząc działania dydaktyczne, opiekuńcze oraz wychowawcze.
Ewelina Przeliorz
DYREKTOR PRZEDSZKOLA, MAGISTER EDUKACJI PRZEDSZKOLNEJ I WCZESNOSZKOLNEJ
Ukończone studia podyplomowe w zakresie: Diagnoza, edukacja i terapia osób ze spektrum autyzmu.
Nie ma dla niej problemu, którego nie da się rozwiązać. Jest wesoła, zawsze uśmiechnięta, ciągle "coś tam" robi, wciąż jest czymś zajęta.
Klaudia Kozioł
STUDIA LICENCJACKIE W KIEUNKU ZINTEGROWANA EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA I OLIGOFRENOPEDAGOGIKA
Ciocia Klaudia uwielbia pracę z dziećmi, która daje jej wiele radości. W łatwy sposób nawiązuje z nimi kontakt zyskując ich sympatię i zaufanie. Ważne jest dla niej to, żeby dzieci pod jej opieką czuły się bezpieczne i szczęśliwe.
Grażyna Michalik
MAGISTER EDUKACJI PRZEDSZKOLNEJ I WCZESNOSZKOLNEJ
Sympatyczna, pełna energii ciocia od pierwszych dni złapała z przedszkolakami świetny kontakt, a w szczególności ze swoją grupą ;) Tworzy pomoce dydaktyczne do różnego rodzaju zabaw i zajęć. Lubi kreatywnie spędzać czas i gwarantuje dobrą zabawę.
Olesia Antipova
POMOC PRZEDSZKOLNA
Kochana osoba, dzięki której codziennie mamy w przedszkolu czysto i pachnąco! Dba o całe przedszkole, plac zabaw, ogródek. Jest niezastąpiona, z każdą grupą przedszkolną zaprzyjaźniona.
Martyna Syrek
NAUCZYCIEL JĘZYKA ANGIELSKIEGO
Z wykształcenia jestem absolwentką filologii angielskiej, którą ukończyłam z tytułem licencjata. Czerpię ogromną radość w nauczaniu języka angielskiego, szczególnie w grupach przedszkolnych, gdyż sądzę, że to właśnie nauka poprzez zabawę jest kluczem do pokochania angielskiego przez dzieci.

Sprawdź nasze aktywności i zdjęcia na Facebook'u

Jak dzieci uczą się w naszym przedszkolu?

Zajęcia programowe

Od roku szkolnego 2022/2023 nasi nauczyciele w trakcie zajęć dydaktycznych korzystają z cyklu „Drużyna marzeń”. Seria ta zwraca uwagę na nauczanie wielozmysłowe. Organizacja treści jest taka sama we wszystkich grupach wiekowych, co umożliwia pracę z grupami zróżnicowanymi wiekowo.

Język angielski

Zajęcia z języka angielskiego odbywają się raz w tygodniu. Dzieci poznają ten język dzięki specjalnie zaaranżowanym sytuacjom językowym. W czasie nauki dziecko przyswaja sobie wiele słówek i zwrotów niezbędnych w życiu codziennym a także w relacjach właściwych życiu rodzinnemu i towarzyskiemu. Wszystkich tych umiejętności dzieci nabywają podczas gier i zabaw, które dostarczają dużo śmiechu, ruchu i radości.

Zajęcia rytmiczno-muzyczne

Głównym celem zajęć w przedszkolu Domino jest rozbudzenie w dzieciach ich naturalnej kreatywności i twórczych zachowań, które uaktywniają się poprzez rytm, ruch, śpiew, taniec i aktywne słuchanie muzyki. Wykorzystując konsekwentnie i systematycznie te elementy na naszych zajęciach rozwijamy i podtrzymujemy naturalne, wrodzone zdolności każdego dziecka w wieku przedszkolnym.

Zajęcia dodatkowe

W naszym przedszkolu dzieci bezpłatnie uczestniczą też w zajęciach dodatkowych, jak np.: zajęcia taneczne, kulinarne, językowe, sportowe itp.

Cennik

Przedstawiamy Państwu elastyczny cennik dostosowany do Waszych potrzeb, gdzie miesięczna opłata uzależniona jest od deklarowanej ilości godzin, które Wasze dziecko spędza w naszym przedszkolu.
Abonament miesięczny:
  • 4 godziny   - 570 zł
  • 5 godzin     - 620 zł
  • 6 godzin     - 670 zł
  • 7 godzin     - 720 zł
  • 8 godzin     - 770 zł
  • 9 godzin     - 820 zł
  • 10 godzin    - 870 zł
W abonamencie zawarte jest:
  • wyżywienie (śniadanie, dwudaniowy obiad, podwieczorek);
  • zajęcia obejmujące podstawę programową;
  • zajęcia z języka angielskiego;
  • zajęcia muzyczno-ruchowe;
  • zajęcia plastyczne;
  • gimnastyka ogólnorozwojowa;
  • bajkoterapia;
  • mini figloraj;
  • dostęp do sali kinowej.
Wpisowe:
Wpisowe (płatne jednorazowo) wynosi 150 zł

Promocja dla rodzeństwa:
20% na drugie i kolejne dziecko.